Zoom Apps Fund ikinci yatırımıyla 13 yeni şirkete kaynak sağladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yatırım tarafında atılan bu adımlar, şirketin Zoom Geliştiriciler Platformu için uygulama ve entegrasyonlar oluşturan iş ortaklarını ve Zoom Apps ekosistemini destekleyen 100 milyon dolarlık küresel girişim fonu için planladığı sürecin bir parçası. Bu yeni yatırım ile Zoom Apps Fund’ın sahip olduğu ve Zoom platformunu kullanarak yenilikçi çözümler geliştiren portföy şirketi sayısı 25’e yükseldi.

Zoom Ventures Başkanı Colin Born, “Zoom geliştirici ekosistemi, Zoom kullanıcılarının birbirleriyle bağlantı kurma, iş birliği yapma ve birlikte daha fazlasını başarmalarını dönüştürme konusunda kritik bir rol üstleniyor. Dünya çapında tüm Zoom kullanıcılarının değişen ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kalitede çözümler geliştirmeye devam edebilmeleri için iş ortaklarımıza fon sağlamaktan dolayı son derece gururluyuz” dedi. Zoom Apps Fund’a eklenen yeni portföy şirketleri İkinci yatırım grubunda, İş Birliği ve Üretkenlik, Oyun ve Ekip Etkinlikleri, Sağlık ve Esenlik, Toplantı Zekası ve Satış Etkinleştirme ile Mülakat Yönetimi ve Sanal Etkinlikler dahil olmak üzere farklı kullanım senaryoları için çözümler geliştiren 13 şirket yer alıyor.

İş Birliği ve Verimlilik

● Allo, uzaktan ve hibrit çalışan ekipler için oluşturulmuş, iş arkadaşlarının aynı toplantı odasındaymış gibi etkileşimde bulunmalarını ve bir arada olmalarını sağlayan, ortak çalışmaya dayalı bir beyaz tahta uygulamasıdır.
● Filo.co, tümü sezgisel ve özelleştirilebilir sanal kampüslerde Zoom toplantıları, belge paylaşımı, canlı yayınlar, kayıtlar, aralar, beyaz tahtalar ve daha fazlasını birleştirerek ortak çalışmaya dayalı sanal toplantıları ve etkinlikleri gerçekleştirmeyi sağlayan bir uygulamadır.
● Grain, Zoom toplantı videolarını kaydetmenin, başka bir yere aktarmanın ve düzenlemenin en kolay yoludur. Uygulama ile videolardaki istediğiniz anları ortak çalışma alanında istediğiniz şekilde düzenlemeniz mümkün.
● Mio, birlikte çalışabilirlik temelli bir yenilikçi bir sohbet çözümüdür. Mio, Zoom Chat kullanıcılarının Microsoft Teams, Slack veya Webex kullanan iş arkadaşları ve harici kişilerle iş birliği yapmasına olanak tanıyor.

Oyun ve Eğlence Aktiviteleri

● Dive, sanal toplantıları etkileşimli, ilgi çekici ve eğlenceli hale getirerek çalışan bağlılığını artıran bir uzaktan çalışma kültürü uygulamasıdır.
● Funomena, gelişmekte olan platformlar için moda, dans, müzik ve ortak çalışma temelli oyunlar tasarlayan bir çözümdür.
● Hermis, bağımsız olarak veya mevcut video konferans platformunuzla kullanılabilen tüm durumlar için özelleştirilmiş, derinlemesine entegre sanal uygulamalara dağıtılmış işgücü katılımına dair sorunları çözmeye odaklanan bir uygulamadır.

Sağlık ve Esenlik

● Moxie, egzersiz için herkesin kullanabileceği bir uygulamadır. Moxie'nin sunduğu teknoloji, koçlarla sanal olarak ve yüz yüze hibrit bir şekilde spor yapmanıza imkan veriyor.
● Wellness Coach, bire bir ve grup çalışması için yüzlerce koç, sağlık ve zindelik için onlarca araç ile bütünsel esenlik için 3 binden fazla isteğe bağlı sağlıklı yaşam seansı sunan bir dijital sağlık platformudur.

Toplantı Zekası ve Satış Etkinleştirme

● Avoma, toplantılardaki gündem hazırlama, notları yazıya dökme ve özetleme, CRM’i güncelleme gibi standart görevleri otomatize eden bir yapay zeka asistanıdır.
● Second Nature AI koçu Jenny ile satış görüşmelerinde uygulama, geri bildirim ve sertifikalandırma yoluyla tüm temsilcilerin sürece hazır olmasını sağlayarak, ekiplerin satış üretkenliğini artırmasına yardımcı olan bir uygulamadır.

İnsan Kaynakları Operasyonları ve Ürün Deneyimi

● BuildBetter, ürün araştırma süreçlerini iyileştirerek, kullanıcı görüşmelerini yönetmek, düzenlemek ve bunlardan elde edilen bilgileri paylaşmak için en hızlı ürün araştırma aracıdır.
● Clovers, işe alımları hızlandırmak, önyargıları ortaya çıkarmak ve her seferinde doğru kişileri doğru pozisyona yerleştirmek için insan zekasını ve dil zekasını kullanan akıllı görüşme platformudur.

Eğlence için çözümler geliştiren aşağıdaki portföy şirketlerini içeriyordu:
Bright
BrightHire
Canvas
Docket
Fathom
Hive
Pledge
Polly
Quicksave Interactive
Spinach
Warmly
WorkPatterns

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Zoom Apps Fund ikinci yatırımıyla 13 yeni şirkete kaynak sağladı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Technotester ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin