JAECOO SUV ürün gamına 2 yeni hibrit model ekliyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çinli otomotiv markası JAECOO, dünya çapındaki tanıtım etkinlikleri ve yapılanma girişimleriyle küresel pazarlardaki varlığını hızlı bir şekilde genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda hızla gelişen ve yeni enerji pazarında, dönüşümün ortasında yer alan JAECOO markası, “Yeni Enerji, Yeni Eko, Yeni Çağ” temasıyla Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’nda boy gösterecek. Tüm dünyanın merakla beklediği 2024 Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı, 25 Nisan’da görkemli bir şekilde başlayacak. Çinli marka, fuarda yeni enerji ailesinden JAECOO 7 PHEV ve JAECOO 8 PHEV modellerini ilk kez görücüye çıkaracak. Bu ilk gösterim, JAECOO’nun “yeni ürünler, yeni teknolojiler ve yeni ekosistem” anlayışı ile yeni enerji çağına girişini ifade ediyor.

JAECOO hibrit modelleriyle yeni enerjili Off-Road pazarının öncüsü!

JAECOO markasının geçtiğimiz nisan ayındaki küresel lansmanından bu yana kaydettiği mesafe göz önünde bulundurulduğunda, şirket oldukça hareketli olan otomotiv endüstrisinde çağın nabzını tam olarak yakaladı. Kişiselleştirilmiş Off-Road sektöründe yenilikçiliğe odaklanan ve “Klasikten Gelen, Klasiğin Ötesine” felsefesine bağlı kalan JAECOO, üst düzey Off-Road modeli JAECOO 7 ve lüks Off-Road modeli JAECOO 8 ile dünya genelindeki kullanıcılara öncü teknoloji ve ürünler sunuyor. JAECOO markası, geçtiğimiz yıl boyunca aralarında Doğu Avrupa, Meksika, Güney Afrika ve Suudi Arabistan’ın da bulunduğu birçok ülke ve bölgede pazara hızlı bir giriş yaptı ve küresel Off-Road tutkunlarının beğenisini kazandı. “Yeni Enerji İçin Doğdu” vizyonunu benimseyen JAECOO, ürün matrisinde daha fazla atılım gerçekleştirmek üzere yenilikçi bir yaklaşım benimseyerek kategori stratejisini derinleştirmeye devam ediyor.

Küreselleşmeyi sürecini ilerletiyor ve marka ekolojisini geliştiriyor

JAECOO markası küreselleşme sürecini istikrarlı bir şekilde ilerletirken aynı zamanda küresel kaynakları bir araya getiriyor. Marka her pazardaki yerel operasyonları uyarlıyor, hızlı bir şekilde özel, bağımsız bir satış ve servis ağı sistemi kurarak güçlü bir temel oluşturuyor. Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’nda küresel varlığını ilan edecek olan JAECOO markası, aynı zamanda yeni enerjili Off-Road haritasını ve üstün niteliklere sahip ürün, teknoloji ve hizmet zincirini küresel çapta oluşturmak üzere yeni enerji gelişimine yönelik küresel stratejisini de açıklayacak.

Otomobillerin ötesinde kişiselleştirilmiş yaşam deneyimleri sunuyor!

JAECOO, kullanıcılara yalnızca daha iyi seyahat edebilecekleri ürünler ve hizmetler sunmaya değil, aynı zamanda otomobillerin ötesinde kişiselleştirilmiş yaşam deneyimleri yaratmaya da kendini adamış durumda. JAECOO, geçtiğimiz ekim ayında binlerce küresel kullanıcının katıldığı uluslararası kullanıcı toplantısında, markanın ekolojik düzenini tüm yönleriyle harekete geçirerek, modifikasyon ve kampçılık gibi alanlarla derinlemesine etkileşime girerek, çok sayıda Off-Road yaşamına derinlemesine temas etti. JAECOO, Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’nda bir kez daha küresel Off-Road tutkunlarıyla el ele verecek, en güncel yapay zekâ teknolojisini kullanarak yeni, kişiselleştirilmiş bir gelecek teknoloji ekolojisi yaratacak ve her kullanıcı için daha fazla “otomobil+yaşam” olanağı sunacak.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
JAECOO SUV ürün gamına 2 yeni hibrit model ekliyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir