Honor, dünyanın en büyük kurumsal sürdürülebilirlik girişimine katıldı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küresel akıllı cihaz üreticisi Honor, sürdürülebilir kalkınmanın teşvik edilmesi için 160’tan fazla ülkeden 12 binden fazla şirketin ve paydaşın yer aldığı, dünyanın en büyük kurumsal sürdürülebilirlik girişimi olan Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne (UNGC) katıldı. Çevreye sorumlu bir küresel marka olma hedefiyle yola çıkan Honor bu adımıyla çevresel, sosyal ve yönetimsel sorumluluk stratejisini hayata geçirmeyi planlıyor.

Honor’un gelecek planlarında öncelikli olarak müşteriyi merkeze alan değer tutumunu iyileştirmeye devam etmek, sanayinin gerektirdiği değişimlere Küresel İlkeler Sözleşmesi platformunun da desteğiyle ayak uydurmak, ortaklıklarına ve inovasyona önem vermek ve kurumsal sosyal sorumluluk görevlerini layıkıyla yerine getirmek yer alıyor. Honor’un kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları ise şu anda dört ana konu üzerinde yoğunlaşıyor: doğayı koruma, inovasyon ve değer yaratma, sanayi kalkınma sinerjileri ve sorumlu kurumsal yönetim. Küresel İlkeler Sözleşmesi, şirketlere kurumsal sosyal sorumluluk uygulamaları konusunda rehberlik etmek için küresel bir çerçeve sağlıyor. Buna ek olarak, şirketlerin sürdürülebilir kalkınma stratejilerini taahhüt etmelerine, değerlendirmelerine, formüle etmelerine, uygulamalarına, ölçmelerine ve iletmelerine yardımcı oluyor.

Honor PC ürünlerine
çevre sertifikası verildi

Honor’un kurumsal sosyal sorumluluk çabaları ve yenilikçi ürün portföyüyle herkes için yeni bir akıllı dünya yaratma çabaları ise ilk meyvelerini vermeye başladı. HONOR PC ürünleri Rusya’da Vitality Leaf çevre sertifikası almayı başardı. Çevreyi koruma ve bu bilincin yaygınlaşmasını sağlamak Honor’un küresel stratejilerinin en önemli parçalarından biri. Ar-Ge ekibi, kaynak tüketimini azaltmak ve çevre dostu malzemeleri seçmek için kaynaktan başlayarak yeşil bir ürün tasarımı yaklaşımını benimsiyor. Bu yaklaşım, Honor’un ürün yaşam döngüsünü uzatmak için ürün dayanıklılığını iyileştirmesine ve ürün geri dönüşüm verimliliğini en üst düzeye çıkarmasına olanak tanıyor. Honor, tüketicilere nihai teknoloji deneyimini sunmaya devam ederken, çevresel etkiyi en aza indirmeyi sağlayan çözümler bulmak için sürekli çalışmaya devam ediyor.

Honor’un mobil cihazlar, tabletler ve diğer ürünlerden oluşan portföyü ise, Çin Kalite Sertifikasyon Merkezi’nden (CQC) A sınıfı sertifikalara sahip. Ayrıca Honor ürünlerinde kullanılan malzemelerdeki tüm maddeler, Çin ve Avrupa Birliği’ndeki yerel yönetmeliklerin gerekliliklerini karşılıyor.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Honor, dünyanın en büyük kurumsal sürdürülebilirlik girişimine katıldı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir